ÖVRIGT / Diverse / Serveringsbricka 9255105
*
nr 925 5105
Serveringsbricka
1950-tal, höjd: 30
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 17 november 2014
kl 19:29:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/11 13:42:45
1
Vinnande bud
- Tema
17 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: serveringsbricka
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:52
-
6238 Bricka
Alessi. Diameter: 48 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:42
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:46
-
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:07
-
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:38
*
Serveringsbricka
Läs mer om 50/60-tal
nr 925 5105
Serveringsbricka
1950-tal, höjd: 30
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 17 november 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/11 13:42:45 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
17 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: serveringsbricka
-
6019 Bordstabletter
4 st, Engelska jaktmotiv, 40x30 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:52 -
6238 Bricka
Alessi. Diameter: 48 cm
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:42 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 18:21
-
6018 Brickor
3 st, Bengt Elde (1939-2015), Sverige. Längd: 60 cm
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:46 -
6188 Coasters
för flaskor, 4 st, Skultuna, botten i trä, försilv..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:07 -
6056 Golvlykta
Smide, saknar glas & el. Höjd: 160 cm
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 20:38